
В Раківській гімназії пройшов чудовий та цікавий день, який миттєво підняв настрій усім. Цей день покликаний нагадати, що корисно приділяти увагу своїм близьким людям – друзям.
Що це за день? Ну звичайно, це - день «Обійми друга», який святкують 26 квітня. Учні та працівники гімназії зі скриньки витягували папірець, де було написано, кого потрібно обійняти: за кольором одягу, очей, волосся, за першою літерою прізвища або імені, та багато інших цікавих завдань.
Взагалі обійми – це дуже корисно. Під час обіймів в кров викидається гормон окситоцин, який знижує рівень занепокоєння і збільшує почуття близькості та прив’язаності. Але слідкуйте за тим, щоб обійми були взаємними. Щоб від цього була користь, обидва повинні хотіти обійматися та довіряти другові або подрузі.

Почали ми тиждень із тематичної лінійки та усного журналу "З Україною в серці", що нагадує нам про наші коріння та культуру.
Ще в понеділок учні 9-го класу долучилися до гри "Щасливий випадок", а на 7 клас чекала гра "Розумники й розумниці", яка розвивала логіку та знання.
Вівторок був насичений іграми! 6-й клас влаштував "Чудову сімку", а 8-й клас весело провів час у "Літературному калейдоскопі".
У середу 5-й клас взяв участь у грі "Щасливий випадок", а всі класи від 5-го до 9-го шукали скарби у квесті "У пошуках скарбу".

Перемогу в цьому захоплюючому квесті здобув 8-й клас!
Завершальна гра "Найрозумніший" виявила переможця, найкмітливішого знавця зарубіжної літератури - учня 8-го класу Богайчука Владислава. Вітаємо з заслуженою перемогою!

А ще, протягом тижня учні 1-4 класів малювали ілюстрації до улюблених казок, а 5-9 класи виготовляли цікаві стіннівки зі світу літератури. Переможцем серед стіннівок став 5-й клас!


У Раківській гімназія відбулася загальношкільна лінійка з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобильської катастрофи - «Пам'ять з полиновим присмаком болю».
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 2024 році годинник життя відраховує 38 річницю Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Міжнародний день Матері-Землі покликаний нагадати, що кожен із нас зобов’язаний своїм існуванням нашій планеті та екосистемам. Традиція відзначати 22 квітня День Землі зародилось в США 1970 року, 1990 року цей день став міжнародною акцією.
Раківська гімназія долучилась до цієї акції. Олена Данилюк та Юлія Лущак провели ряд заходів присвячених цьому дню, а саме: «Цікаві факти про Землю», вікторина між учнями 5-9 класів «Земля – наш космічний дім», учні 8 класу малювали малюнки, учні 6 класу робили міні-проєкт «Що я можу зробити для Землі», проєкт "Виготовлення браслетів до Дня Землі" переглядали презентацію «Проблеми нашої планети» та говорили про екологічну культуру.